Haber Detayı
30 Ekim 2018 - Salı 17:58 Bu haber 1903 kez okundu
 
MMO’da İklimlendirmede Yeni Trendler Semineri
Makina Mühendisleri Odası (MMO) Antalya Şubesi’nde Mekatronik ve Endüstri Mühendisi Turhan Karakaya tarafından İklimlendirmede Yeni Trendler Semineri düzenlendi.
Asayiş Haberi
MMO’da İklimlendirmede Yeni Trendler Semineri

Seminer öncesinde kısa bir konuşma yapan Makina Mühendisleri Odası Antalya Şube Başkanvekili Doç. Dr. İbrahim Atmaca, seminerlere büyük önem verdiklerini belirterek Eğitim Komisyonu tarafından belirledikleri seminer programlarının yıl boyunca devam edeceğini belirtti. Atmaca konuşmasının sonunda konuşmacı Turhan Karakaya’ya teşekkür belgesi takdim etti.

Konuşmacı Turhan Karakaya sunumunda şuanda revaçta olan iklimlendirme sistemleri içerisinde nelerin öne çıktığı ve hangi teknolojilerin farklılık gösterdiği konusunda katılımcılara bilgiler verirken, iklimlendirme sektörünün mühendislik tarafındaki özelliklerinden bahsetti. Karakaya, sektörde mühendisler dışında da hizmet verenlerin olduğunu ifade ederek, “Ancak durum sektörün mühendislerin yaptığı işe ihtiyacı var. Çünkü işler tüm dünyada çok değişti. Bugün sizlere iklimlendirme mesleğinin temel olarak nereye gittiğini aktaracağım” dedi.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: MMO’da, İklimlendirmede, Yeni, Trendler, Semineri, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı