Haber Detayı
30 Ekim 2018 - Salı 18:00 Bu haber 1989 kez okundu
 
Kepez’den 135 Öğrenciye Doğum Günü
Kepez Belediyesi’nin spor okulları ile etüt merkezlerinde eğitim gören Ekim ayı doğumlu 135 öğrenci, doğum günü pastalarını Başkan Tütüncü ile birlikte kesti.
Eğitim Haberi
Kepez’den 135 Öğrenciye Doğum Günü

Kepez Belediyesi’nin ilçenin dört bir yanında açtığı spor okulları ile etüt merkezlerinde eğitim gören Ekim ayı doğumlu 135 çocuğa, toplu doğum günü kutlaması düzenlendi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, etkinliğe katılarak çok sevdiği çocukların, doğum günü sevinçlerine ortak oldu.

Onlar Bizim Yarınlarımız

Güzel bir vesile ile çocuklar ve velileriyle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığını dile getiren Başkan Tütüncü, yaptığı konuşmada “Çocukların mutluluğu en önemli önceliğimiz. Önce çocuklarımız. Onlar bizim yarınlarımız, biz çocuklarımız ve onların mutluluğu için çalışıyoruz. İstiyoruz ki onlar geleceğe güçlü bir şekilde hazırlansınlar. Tek arzumuz onların mutlu olmasıdır."dedi.

Birlikte Pasta Kestiler

Başkan Tütüncü, konuşmasının ardından çocuklarla birlikte doğum günü pastasını kesti. Toplu hatıra fotoğrafı çekiminin ardından, Tütüncü her doğum günü çocuğuyla da ayrı ayrı hatıra fotoğrafı  çektirdi.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Kepez’den, 135, Öğrenciye, Doğum, Günü,
Yorumlar
Haber Yazılımı