Haber Detayı
01 Kasım 2018 - Perşembe 10:52 Bu haber 1785 kez okundu
 
Kepez'de Sporcular Akademik Eğitimle Yetişiyor
Spora ve sporcuya büyük önem veren Kepez Belediyesi, spor kulübünün bünyesinde bulunan tüm antrenörler için eğitim semineri düzenledi.
Spor Haberi
Kepez'de Sporcular Akademik Eğitimle Yetişiyor

Kepez Belediyesi Spor Kulübü antrenörlerine Kurumsal, Bireysel Eğitim ve NLP Uzmanı Murat Koçyiğit tarafından eğitim semineri verildi. Kepez Belediyesi Spor Kompleksi’nde düzenlenen eğitim seminerinde, antrenörlere sporcularla daha verimli iletişim kurmaları için; bireylerarası iletişim, etkili iletişim becerileri ve bireysel farkındalık konuları anlatıldı. Sporcuların eğitimlerine katkı sağlayacak bir çok farklı branşa yönelik düzenlenen eğitimlere Kepez Belediyesi Spor Kulübü’ndeki antrenörler katıldı.

Gençlere her türlü imkan sunuluyor

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, geleceğin sporcularının ilçede kaliteli bir eğitim anlayışıyla yetiştirildiğini söyledi. Çocuklar ve gençler için her türlü imkanı oluşturmaya ve onların gelecekleri için proje üretmeye çalıştıklarını belirten Başkan Tütüncü, “Hayata geçirdiğimiz ve büyük başarılara imza atan projelerimizin devamı için çalışmalarımızı modern tekniklerle akademik bir eğitim anlayışıyla sürdürüyoruz.” dedi. Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu da, eğitim seminerlerinin antrenörlerin; sporcuların fiziksel, zihinsel ve ahlaki süreçlerini en üst düzeyde yönetebilmeleri, topluma faydalı bireyler olmaları yolunda destekleyici olabilmeleri adına önemli olduğunu söyledi. 

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Kepez'de, Sporcular, Akademik, Eğitimle, Yetişiyor, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı