Haber Detayı
28 Ekim 2018 - Pazar 16:28 Bu haber 1850 kez okundu
 
Karataş Siyasete ‘mi, Giriyor
Antalya Müteahhitler Derneği Başkanı Deniz KARATAŞ, Aksu Genç İşadamları Derneğini ziyaret etti. AKGİAD Başkanı Duran CELBİŞ ile bir süre görüşen Müteahhitler Derneği Başkanı Deniz Karataş STK’ların, bulundukları bölgelerde önemli görevler yüklendiğini be
Asayiş Haberi
Karataş Siyasete ‘mi, Giriyor

Aksu Genç İşadamları Derneği (AKGİAD)’a ziyaret gerçekleştiren Antalya Müteahhitler Derneği Başkanı Deniz KARATAŞ, STK’ların bulundukları coğrafya da yaşadıkları bölgeye önemli katkılar verdiğini, AKGİAD’ın da Aksu da önemli bir misyon yüklendiğini belirtti. Karataş, “ Her fırsatta çeşitli ziyaretler gerçekleştirdiğimiz ilçemizin, önemli sivil toplum kuruluşlarından AKGİAD’ın çalışmalarını önemsiyor ve tam destek veriyoruz. Genç ve heyecanlı bir yönetim kadrosundan oluşan derneğimizin Aksu’nun kalkınması ve daha modern, çağdaş bir ilçe olma yolunda alınan kararlar, yürütülen çalışmalar da görüşleri önemsenen, bir dernek olduğu görüşündeyim. Genç arkadaşlarımızın çalışmalarını yakından izliyoruz” dedi.

Müteahhitler Derneği Başkanı Deniz Karataş’ın kendilerini ziyaret etmesinden dolayı çok memnun olduklarını belirten, Aksu AKGİAD Başkanı Duran Celbişli, “Müteahhitler Derneği Antalya’da müteahhit ve inşaat sektörünün gelişmesi yönünde verdiği çabanın yakın tanığıyız. Deniz Karataş Başkanın Aksu’ya aktardığı tecrübeler ve yatırımlardan da ayrıca heyecan duymaktayız. Bizler onun tecrübe ve birikimlerinden faydalanmamız, bizim için ayrıca bir şanstır. Aksu’nun geleceğine katkı veren tüm değerler ile, daima dirsek temasında olacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın” diye konuştu.

Kaynak: (Antalya Haber Takip ) - Antalya Haber Takip Editör: Taner Şahin
Etiketler: Karataş, Siyasete, ‘mi,, Giriyor, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı