Haber Detayı
30 Ekim 2018 - Salı 00:58 Bu haber 1954 kez okundu
 
27 Senedir Çocuğuna Ulaşamadı
27 senedir 26 Mart 1991 senesinden beri çocuğuna ulaşmak isteyen Hüsne Almaz anne , TYGD (Türkiye Gazeteciler Derneği Doğu Anadolu Bölge Başkanlığına ) bizlere müracaat ederek yardımcı olunmamız istendi.
Asayiş Haberi
27 Senedir Çocuğuna Ulaşamadı

Derneği Doğu Anadolu Bölge Başkanı) Said Yalçın’a müracaat eden Anne Hüsne Almaz 27 senedir çocuğunun, 26 Mart 1991 senesinde evinin önündeki davulcuların peşine takılarak ortadan kaybolan 4 yaşındaki Selçuk Almaz’dan , o günden bugüne kadar haber alınamadığı annesi Hüsne hanım tarafından bildirildi.

Aradan geçen 27 seneye rağmen halen evlat acısı çeken Hüsne Almaz, TYGD Bölge Başkanı Said Yalçın’dan yardım talebinde  bulunarak, “ Evladım 1991 senesinde bir davulcunun peşine takılarak kaybolmuştur. 27 senedir  gerekli mercilere müracaat etmeme rağmen bulamadım. 27 senedir evlat acısıyla yanıyorum. Kaybolduğu  zaman, Selçuk Almaz’ın üzerinde olay günü siyah boğazlı kazak, lacivert kumaş pantolon ve siyah bot ayakkabı olduğunu açıkladı.

TYGD Doğu Anadolu Bölge Başkanı Said Yalçın’a, Malatya Fırat Mahallesinde evlerinin önünde kaybolan Selçuk Almazın bugüne kadar haber alınamayışı da bir  başka üzüntü kaynağı. Anne Hüsne Almaz tüm Türkiye’den vatanseverlerden yardım talebinde bulunarak, yavrusunun bir an evvel bulunmasını talep etti. Konu ile ilgili bilgisi ve ilgisi olan tüm vatandaşların 0541 496 68 28 nolu GSM numaralı telefona bildirmeleri rica etti.

Kaynak: malatyacadde.com

Kaynak: Editör: Taner Şahin
Etiketler: 27, Senedir, Çocuğuna, Ulaşamadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı